خانه / ورزشی / علم ورزش | رپورتاژ: ست اداری چیست؟

علم ورزش | رپورتاژ: ست اداری چیست؟

تلگرام_________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________

ست اداری به مجموعه از کاغذها یا اوراق گفته می‌شود که به شکل رسمی یا غیر رسمی برای انجام امور اداری و پرسنلی به کار می‌روند. گاهی ست اداری را اوراق اداری نیز می‌نامند. اگر سازمان یا اداره ی از ست اداری استفاده کنند می‌توانند در شناخت خود به دیگران سریع تر عمل نمایند. معمولاً ست‌های اداری موارد مختلفی را شامل می‌شوند که این موارد عبارت‌اند از سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت‌ها.

البته در برخی از موارد کارت‌های پرسنلی ، فولدر ، فاکتور و …. نیز جز این ست اداری قرار می‌گیرند. به هر حال می‌توانیم بگوییم برخی از موارد ست اداری به تعداد محدود چاپ می‌شوند و به  تعداد نیاز مشتریان وابسته می‌باشد.

رپورتاژ: ست اداری چیست؟

سربرگ: بصورت معمول این برگه در اندازه آ۴ (۷/۹*۲۱ ) می باشد و از سربرگ بیشتر برای انجام نامه نگاری اداره ها و موسسه‌ها و اشخاص حقیقی استفاده می‌شود. بیشتر در سربرگ ها تاریخ، شماره پیوست نشانی و تلفن قید می شود البته لوگو شرکت یا آرم شرکت نیز در بالای سربرگ وجود داشته است.

کارت ویزیت: کارت ویزیت به عنوان اولین مانور تبلیغاتی یک شرکت است که مخاطب به محض دیدن آن حیطه کاری شرکت ، اداره و …. را بدست خواهد آورد. در کارت ویزیت نیز تماس و نشانی نیز قید می‌شود. البته نباید فراموش کرد که در طراحی کارت ویزیت از تصاویر مناسبی باید استفاده شود.

پاکت نامه: معمولاً اندازه پاکت نامه‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که متناسب با سربرگ باشد و اکثر موارد این طراحی به صورت افقی انجام می‌گیرد. در پاکت نامه‌ها موارد زیادی قید می‌شود که نشانی و شماره تماس یکی از آن موارد است.

یادداشت‌ها: یادداشت‌ها شامل برگه‌های هستند که برای نوشتن یک مطلب و …. بکار می‌روند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آقای یاشار ژاله دوست، مشاور مارکتینگ چاپ آقا تماس حاصل فرمایید.

سایت: https://www.chapagha.com


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

علم ورزش | ورزش هوازی یا کاردیو چیست و چه ویژگی‌های دارد؟

برای درک مفهوم ورزش هوازی لحظه‌ای را تصور کنید که در حال ورزش کردن هستید، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *