خانه / ورزشی / علم ورزش | رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت

علم ورزش | رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت

تلگرام_________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________

برنامه پانترافیت یک وب – اپلیکیشن تخصصی مربیان تناسب اندام است که قابلیت‌های متعددی را در اختیار مربیان و ورزشجویان قرار می‌دهد. این برنامه از طریق مروگر و اپلیکیشن اندروید قابل دسترس است.

برنامه اندروید این برنامه را می‌توانید از طریق سایت اصلی پانترافیت دانلود کنید. (شایان ذکر است این برنامه برای سیستم‌عامل‌های دیگر در حال توسعه می‌باشد.)

حرفه‌ای باشید!

به منظور دسترسی به قابلیت‌های این برنامه نیاز است تا ابتدا به عنوان مربی در آن عضو شوید. برای این کار لازم است در صفحه ثبت نام مربی اطلاعاتی را از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را وارد کرده تا کد ثبت نام برایت‌ان ارسال شده و وارد برنامه شوید.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

دسترسی سریع به هرآنچه که یک مربی حرفه‌ای لازم دارد!

با ورود به برنامه، صفحه داشبورد را مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید برنامه کاری خود شامل تاریخ‌هایی که ورزشجوهای شما دارای برنامه تمرینی هستند را ببینید. همچنین تعداد ورزشجوهای افزوده شده در هر ماه به صورت یک نمودار ماهانه طراحی شده است.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

با پانترافیت دیده شوید!

با ثبت نام در اپلیکیشن پانترافیت؛ یک پروفایل اختصاصی برای شما در سایت پانتراجیم ایجاد می‌شود که ورزشجوهای متقاضی از میان مربیان این مجموعه می‌توانند مربی مورد نظر خود را انتخاب کرده و زیر نظرش تمرین کنند.

این پروفایل هرچه کامل‌تر و دقیق‌تر تکمیل شود ورزشجوهای بیشتری را به سمت شما سوق می‌دهد. پروفایل در منوی اصلی قرار داده شده است و شامل عکس پروفایل، پس‌زمینه و همچنین اطلاعاتی مانند معرفی، گواهی‌های ورزشی، خدمات، سرویس‌ها و مشخصات تماس شما می‌باشد.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

پرونده ورزشی دقیق و نمودارهای پیشرفته

پس از تکمیل پروفایل می‌توانید ورزشجوهای خود را در قسمت “ورزشجوها” مشاهده نمایید. برای افزودن ورزشجوی جدید کافی است آیکون “+” را کلیک کنید و سپس نام و شماره همراه ورزشجو را وارد نمایید تا به صورت خودکار نام کاربری و رمز عبور برایش ارسال شود. ورزشجو می‌تواند وارد پروفایل خود شده و برنامه تمرینی‌ هر روز را که شما برایش طراحی کرده‌اید را مشاهده کند.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

در پروفایل ورزشجو می‌توانید اطلاعات ورزشجو و برنامه تمرینی ورزشجو را در روزهای مختلف مشاهده کرده و در صورت لزوم تغییراتی انجام دهید. از قابلیت های جذاب این قسمت، امکان کپی کردن تمرینات یک روز در روز های دیگر و دانلود فایل پی دی اف تمرینات هر روز میباشد. همچنین با تغییر بعضی از اطلاعات مانند وزن، این اطلاعات در تاریخچه برنامه وجود دارند و آن‌ها را می‌توانید به صورت نمودارهای پیشرفت در تب “نمودارها” مشاهده نمایید.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

ورزشجو خود را همیشه کنترل کنید!

ورزشجوی شما از طریق پروفایل شخصی خودش برنامه تمرینی شما را دریافت کرده و می‌تواند در هر روز تمریناتی را که انجام می‌دهد تیک بزند. در صورت عدم انجام تمرینات در هر روز، برنامه به صورت خودکار به شما اطلاع خواهد داد.

برنامه تمرینی پیشرفته در کمتر از چند ثانیه!

برای طراحی برنامه تمرینی برای ورزشجوها دو گزینه پیش روی شما قرار داده شده است. گزینه اول استفاده از الگوهای استاندارد و پیشفرض برنامه است که می‌توانید آن‌ها را در قسمت “الگوها” مشاهده نمایید. این الگوهای متنوع برای سطوح مختلف آقا یا خانم طراحی شده‌اند و شما میتوانید به ورزشجوهای خود اختصاص دهید. همچنین بعد از اختصاص دادن می‌توانید تغییرات مورد نظر خود را روی همان برنامه انجام دهید. به این ترتیب سرعت و دقت برنامه‌نویسی شما به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

روش دوم استفاده از مجموعه‌ی تمرینات پانترافیت است. بیش از ۵۰۰ تمرین در سطوح مختلف با لوازم متنوع در اختیار شما قرار گرفته است که می‌توانید برای طراحی برنامه‌های تمرینی یا الگوهای شخصی خود از آن‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید تمرینات مورد نظر خود را به اپلیکیشن اضافه کنید.

رپورتاژ: وب اپلیکیشن پانترافیت؛ نرم افزار تخصصی برای مربیان تناسب اندام

در نهایت در قسمت پشتیبانی هرگونه سوال، انتقاد، یا پیشنهادی در مورد برنامه پانترافیت داشته باشید می‌توانید به راحتی بیان کنید.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

علم ورزش | چند واقعیت علمی جالب و مهم در مورد ورزش، تغذیه و ریکاوری

از نوشیدنی‌های ورزشی گرفته تا پودرهای پروتئین و از فشار درمانی (طب فشاری) گرفته تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *