خانه / ورزشی / علم ورزش | مجله علم ورزش ۶ ساله شد

علم ورزش | مجله علم ورزش ۶ ساله شد

سالی دیگر گذشت تا بار دیگر روز شمار تقویم ۴  مهر ماه را یادآوری کند؛ روزی که مجله علم ورزش به عنوان یک رسانه‌ی فارسی در حوزه‌ی دانش ورزش متولد شد. اکنون ۶ سال از انتشار اولین مقاله در مجله علم ورزش می‌گذرد. در ۶ سال اخیر موفق شدیم تا با وجود شما همراهان عزیز به یکی از محبوب‌ترین مجله‌های اینترنتی حوزه ورزش در وب فارسی تبدیل شویم.

امروزه مجله علم ورزش به نوعی لقب کیفیت در رسانه‌ی فارسی حوزه‌ی دانش ورزش را یدک می‌کشد که این موضوع را وامدار شما همراهان همیشگی و اعضای خانواده‌ی بزرگ مجله علم ورزش هستیم.

هر چند که هر سال به امید اینکه بتوانیم در این رسانه بیشتر در کنار شما باشیم و خانواده علم ورزش بزرگ‌تر شود غعالیت خود را ادامه داده‌ایم، اما متأشفانه تنها توانسته‌ایم حداقل کیفیت محتوای منتشر شده را حفظ کنیم، تا از میزان رضایت شما کاسته نشود.

تولد علم ورزش، شاید بهانه‌ای باشد برای اینکه کمبودها را بپذیرم و از بابت اینکه نتوانسته‌ایم علیرغم ۵ سال فعالیت به اهدافی که در ذهن‌مان بود، برسیم، اعتراف کنیم.

این کمبود تا جایی پیش رفت که اوایل سال جاری چیزی نمانده بود که فعالیت مجله علم ورزش برای همیشه متوقف شود. اما حضور شما همراهان مجله علم ورزش در کنار ما باعث شد، دوباره انگیزه‌ای در خود ایجاد کنیم تا بتوانیم در کمترین حالت، وضعیت فعلی را حفظ کنیم.

ما هنوز به توسعه و رشد بیشتر علم ورزش امیدوار هستیم تا در راستای انجام هر چه بهتر رسالت رسانه‌ای خود، علاوه ‌بر بهبود کیفیت مطالب، دامنه‌ی بیشتری از نیازهای همراهان خود را نیز پوشش دهیم. سخن را کوتاه می‌کنیم با امید به اینکه خانواده علم ورزش در آینده‌ای نچندان دور فقط به علم ورزش و فتونکته خلاصه نشود.

همیشه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما برای رشد و افزایش خدمت رسانی بیشتر هستیم و هر نظری که بتواند باعث موفقیت بیشتر مجله علم ورزش شود را با دیده منت می‌پذیریم.

هدیه ما به شما

در نظر داشتیم برای شروع سال ششم فعالیت، محصولی جدید را به شما معرفی کنیم، اما متأسفانه این امر محقق نشد. با این وصف شما عزیزان می‌توانید هم اکنون کتاب چالش کاهش وزن و تناسب اندام را با ۳۰ درصد تخفیف به مدت محدود خریداری کنید.

کد تخفیف فقط ویژه همراهان همیشگی مجله علم ورزش است، چنانچه مایل به خرید کتاب بودید، لطفاً کد تخفیف sixth را در مرحله خرید وارد کنید تا از ۳۰ درصد تخفیف برخوردار شوید.

در پایان

خوشحالیم از اینکه هنوز در کنار شما هستیم 🙂

باعث افتخار ما خواهد بود اگر نظرتان را در مورد فعالیت مجله علم ورزش برای‌مان بنویسید.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

علم ورزش | نوشیدن قهوه چه تاثیری بر چربی سوزی دارد؟

یکی از مؤثرترین نوشیدنی‌های که مصرف آن قبل از تمرین می‌تواند در جریان فعالیت ورزشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *